Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Animované Vianoce pre najmenších

január 01, 2016 - 13:45
Najočakávanejšie sviatky roka sa pomaly blížia. Stráviť ich v kruhu najbližších a rodiny je nepostrádateľnou tradíciou. Na Štedrý deň už sa nemusíte naháňať za darčekmi a popri čakaní na zlaté prasiatko a s ním spojenú nekonečnú štedrovečernú hostinu si môžete krátiť čas so svojimi ratolesťami pri sledovaní obľúbených príbehov z animovaného sveta.
Foto: 
Rozprávky nepochybne k tomuto obdobiu patria, nezaobídu sa bez nich žiadne Vianoce. Alternatívu oproti klasickým príbehom, ktoré sa každoročne opakujú na obrazovkách televízorov, ponúka detská televízna stanica Minimax. Počas celého dňa sa môžete zoznámiť s hlavnými hrdinami populárnych rozprávok a prežiť s nimi množstvo vianočných dobrodružstiev. Nových animovaných kamarátov spoznajú tieto Vianoce nielen dievčatá, ale aj chlapci. 
 
Okrem niekoľkých nových serialových sérií pribudnú do štedrovečerného programu najmä animované filmy. O tom, čo je na Vianoce naozaj dôležité a ako potešiť svojich kamarátov a blízkych počas týchto čarovných sviatkov, sa dozviete z vianočných príbehov na Minimaxe.

- - Inzercia - -