Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Majte sa rady také, aké ste

máj 21, 2021 - 13:00
Má sa rada, vie sa pochváliť a verí si. Takto vyzerá sebavedomá žena. Každá žena sa však v určitom veku začne stretávať s radom zmien, ako je pribúdanie na váhe, zmeny nálad, nespavosť, spomalenie metabolizmu, či inkontinencia a sebavedomia jej ubúda.
Foto: 
shutterstock.com

Menopauza je prirodzený proces
Hanba, obavy, čiastočné obmedzenie života a strata sebavedomia. Aj to môže byť dôsledok menopauzy. Žiadna žena sa obdobiu menopauzy nevyhne, jedná sa o prirodzený proces v jej živote, keď prechádza z plodného života do zrelého veku. Menopauza so sebou prináša mnoho zmien, predovšetkým vo vzhľade ženskej postavy – vytráca sa ženský tvar hrušky a tuk sa začína ukladať predovšetkým v oblasti brucha a celkovo dochádza ku spomaleniu metabolizmu. Mnoho žien sa navyše tiež stretáva s inkontinenciou. Stavy spojené s únikom moču, ktorý je spôsobený ochabnutím svalov nielen panvového dna, ale tiež močového mechúra, väčšinou začínajú nenápadne. Až štvrtina žien sa s inkontinenciou stretáva vo veku od 40 do 65 rokov.

Nenechajte si vziať sebavedomie
Proces starnutie nie je možné obísť a hlavne to nie je nič, čo by vám malo zobrať sebavedomie. Zdravé sebavedomie je schopnosť uvedomovať si nielen svoje prednosti, ale aj nedostatky. Zo svojich neúspechov sa nezrútiť, ale naopak sa nad ne povzniesť. Základom všetkého je fakt, že naša psychika ide ruku v ruke s fyzickou spokojnosťou. Chcete sa cítiť lepšie? Zamerajte sa preto na seba! S krásou prichádza sebavedomie. Pokiaľ sa totiž žena cíti krásna, vyžaruje zo seba určitý elán a s ním aj sebavedomie. A sebavedomie ide ruku v ruke s radosťou. Naučte sa mať seba samu rada. Nikdy sa s nikým neporovnávajte. Každý človek je totiž iný. Každý je jedinečný. Nájdite svoju jedinečnosť a spokojnosť sama so sebou potom príde v okamihu tiež.

banner_ive_1650x628-px_sk.jpg

Foto: 
Ive InkontinStop

Ive InkontinStop kúpite v lekárni alebo výhodne na Zlekarne.sk

Nenechajte sa prekvapiť inkontinenciou ani v lete
Mnoho žien s inkontinenciou sa radšej letných radovánok u vody, či dovoleniek vzdá. Majú strach z nechceného úniku moču na verejnosti, obávajú sa nepohodlia a zhoršených hygienických podmienok, ktoré cestovanie občas prináša. Nenechajte sa obmedzovať. S kvalitnými pomocníkmi sa rozhodne nepríjemných situácií báť nemusíte. Práve pre ženy v menopauze aj po nej bol vyvinutý nehormonálny prípravok IVE InkontinStop. Tento výživový doplnok obsahuje EFLA – extrakt zo semien tekvice obyčajnej, ktorý napomáha udržať štandardný počet návštev WC a pozitívne pôsobí na močový mechúr. Súčasne tiež napomáha obmedzovať únik moču a nutkavú potrebu častého močenia.

- - Inzercia - -