Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh na pokračovanie: Milovala som oboch

apríl 10, 2021 - 18:21
Život mi pripomína telenovelu. Strieda sa v ňom smiech, radosť, útrapy, nepochopiteľné peripetie a miestami netuším akým prívlastkom by som ho opísala.
Foto: 
shutterstock.com

Bola som mladá, naivná a stále zakliesnená v predstavách o rozprávkových koncoch. Len pre poriadok, pravú lásku som zahliadla i v odraze reálneho sveta. To je predsa dôkaz, že existuje, no nie? Akosi som však nečakala, že vo finále budú moje srdce okupovať hneď dvaja princovia.

Dá sa vôbec cítiť lásku k obom? Nejde práve o dojem jedinečnosti a originality? Zdanie, že si našla diamant na poli plnom obyčajných kameňov? Skrátka tomu nerozumiem. Naraziť na štvorlístok alebo vyhrať aspoň pol milióna v lotérii, to nie, ale zaseknúť sa medzi dvomi mužmi, jasné, hocikedy (sarkazmus). Jedného by z toho i šľak trafil.

Pravdupovediac sa čudujem, že som to ustála. Na jednej strane hormonálna explózia. Fyzickú príťažlivosť by si dokázala doslova krájať, ale po mentálnej stránke sme sa akosi podobali na menu s názvom „čo chladnička dá“. Oficiálne som bola ja tá, kto mal na občianskom nižšie číslo, lenže v rámci myslenia a správania sme si štafetku trošku prehodili.

Na druhej strane emočne stabilný, vyrovnaný a uvedomelý človek, ktorý vedel do bodky presne, kam sa chce v živote dopracovať. Prečo som sa teda dostala do takejto nekomfortnej situácie? Jednoducho preto, lebo spojenie týchto dvoch chlapov vytváralo priam dokonalého partnera. Avšak oddelene každému z nich chýbala presne polovica. Videla si už polovične šťastnú ženu? Ja teda nie a rozhodne som ohľadne tohto neplánovala obsadiť prvú priečku.

Keď si už povieš okej, s mierne priškrtenou morálkou na tom predsa nie je nič zlé, prihodíme do kotlíka ešte jednu „maličkú“ drobnosť. Boli najlepší kamaráti. A presne tu situácia nabrala dosť komplikovaný obrat. Najúčinnejší spôsob ako otestovať priateľské puto je mať rovnaký vkus. Pochopiteľne si navzájom vymenili radostné správy o novej známosti, ibaže ten krehký detail, že ide o tú istú ženu obišli niekoľkokilometrovým oblúkom...

- - Inzercia - -