Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Urobte na Valentína niečo aj pre seba, doprajte si krásne vlasy s týmto zázrakom

február 13, 2021 - 12:59
Jeden deň v roku, kedy si všetci dokazujú, ako sa majú radi. Ale zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Prečo si teda nedopriať zdravie v každom veku? Nadeľte si preto luxusný darček, ktorý podporí aj vašu krásu! Čo tým myslíme?
Foto: 
incacollagen.eu

Jednoznačne kolagén, ktorý je potrebný pre celý náš organizmus. Kolagén vekom prirodzene ubúda, a to sa, bohužiaľ, priamo podpisuje na tom, ako žena vyzerá a ako sa cíti. Jeho nedostatok má za následok zhoršenie stavu pleti a pribúdanie vrások. Tiež sa môže objaviť nadmerné vypadávanie vlasov, ich oslabenie, rozštiepené končeky a strata objemu. Aby toho nebolo málo, znížené množstvo kolagénu v tele sa prejavuje aj na lámajúcich sa nechtoch.

Účinky kolagénu zďaleka nie sú len o kráse. Mnohí už vieme, že pri pravidelnom užívaní kolagénu dosiahneme efekty aj v športe. Nemusíte byť však len profesionálom, kolagén potrebujeme všetci. Tak ako je kolagén pre ženy, je dôležitý kolagén pre mužov. Ocenia ho tí, ktorí aktívne športujú, ale aj tí, ktorí chcú mať lepšie vlasy, zdravšiu pokožku či sa len celkovo cítiť lepšie a vitálnejšie i vo vyššom veku. Inca Colalgen už mnohí vyskúšali a pocítili najmä lepšiu mobilitu a pružnosť pohybového aparátu. Investovať do overeného produktu a zdravia sa oplatí. Práve taký ponúka značka Inca Collagen ktorá je už niekoľko rokov synonymom kvality v oblasti kolagénových výživových doplnkov.

Kolagén v pozitívnom smere ovplyvňuje telo zvonku aj zvnútra. Zabezpečuje hydratáciu pokožky, podporuje hojenie rán a regeneráciu nechtov či pôsobí na vypadávanie vlasov. Prispieva tiež k správnej funkcii pohybového aparátu. Jeho nedostatok je po určitom čase viditeľný a citeľný. Pri deficite kolagénu môže dochádzať k prehlbovaniu vrások, zhoršenie stavu pokožky aj kvality vlasov a nechtov či problémom s kĺbmi.

Kolagén pomáha aj zvieratám
Podobne ako pre ľudí, je kolagén dôležitý aj pre zvieratá - kone, psíkov či mačky. Naši  domáci maznáčikovia môžu pociťovať problémy s pohybovým aparátom už v mladom veku, len nám to nedokážu povedať a keď sa objavia prvé príznaky, býva už zle. Dopĺňanie kolagénu je teda dobrou prevenciou pred ochoreniami kĺbov, najmä u zvierat s vysokou fyzickou záťažou, alebo u psov s genetickou predispozíciou. Kolagén pomáha udržať hladkú zdravú srsť, hrivu a pazúriky či kopytá. Preto vznikol Incapet Collagen, verzia kolagénu pre zvieratá.

- - Inzercia - -