Dnes je piatok, 21.január 2022, meniny má: Vincent
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aj silní ľudia potrebujú pauzu

november 23, 2020 - 19:09
Každý z nás má svoju bútľavú vŕbu, ku ktorej sa uchýli vždy, keď niečo nie je v poriadku. Alebo sa jej skrátka iba vyrozpráva, aby si poľavil.
Foto: 
shutterstock.com

Takýto ľudia predstavujú akýchsi pomyselných náčelníkov kmeňov či starejších. Ak niekto čokoľvek potrebuje cesta vedie jedine k nim. V súčasnosti by sme ich mohli nazvať silnými osobnosťami, ktoré nezloží len tak hocičo. Sú tu stále a kryjú ti chrbát, pofúkajú rany, poradia v ťažkých časoch. Prakticky sú tvojim novodobým Supermanom bez plášťa a upnutého oblečku. Rozmýšľala si však niekedy nad tým, kedy naposledy tento človek prišiel za tebou po radu alebo sa vyplakať?

224.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Nemajú to totiž vo zvyku. Pokiaľ u nich nastane hocijaký problém, riešia si ho potichu vo svojej vlastnej hlave. V istých prípadoch im skutočne padne vhod tvoja návšteva za účelom terapie, no neplatí to vždy. To, že je človek silný ešte neznamená, že tiež nepotrebuje pozornosť, pomoc a radu. Obvykle ich odlíšiš presne tým, že sa snažia, aby si sa ty sama mala čo najlepšie, pričom keď dôjde rad na nich, nechcú nič navyše.  

Ak niekoho takého máš po svojom boku, si šťastlivec. Malá rada, neber ju/ho ako samozrejmosť a sem tam ti naozaj nezaškodí opýtať sa jej/ho či aj ona/on nepotrebuje s niečím pomôcť alebo niekam vypadnúť, prečistiť si hlavu. Aj silní ľudia totiž potrebujú pauzu od tohto nervy drásajúceho kolobehu dní.

- - Inzercia - -