Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh: Začalo to sms-kou „Dobré ráno“

november 15, 2020 - 16:31
Nikdy som na chlapov nemala šťastie. Poniektoré vzťahy sa tvárili, že vydržia, no opak bol pravdou. Rozhodla som sa od toho poľaviť a nechať veci plynúť. V tom sa všetko zmenilo.
Foto: 
shutterstock.com

Povedala som si, že kašlem na to. Nemá to význam. V dnešnej dobe jednoducho nenájdeš muža, ktorý by bol rozumný, pozorný, normálny a hlavne, dokázal by myslieť hlavou, nie len penisom. Netvrdím, že my ženy sme stopercentné, máme svoje muchy, ale aj tak. Človeka to po čase už prestane baviť. Cítila som sa ako škrečok v malom kolotoči.

Zoznámenie, písanie, stretávanie, spoznávanie, milión rande, až sa napokon dáte dohromady, popritom sa intímne zblížite a po niekoľkých mesiacoch si dávate papa. Sem tam to vyhrotíš nejakými tými zásnubami, plánovaním svadby a podobne. Avšak milí muži, tá malá vec, čo žene nasúvate na prst sa volá prsteň, nie poistenie v krajnej núdzi. Uspokojila som sa s možnosťou single života. Vážne to bolo fajn, dokonca som si to užívala, lenže ako to už býva, vždy keď v istom bode nájdeš vytúžený komfort, veci začnú naberať iný smer.

kbjnx.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Bola som vo fáze rezignácie a úprimne, nechcela som riešiť žiadne vzťahy. Medzi tým som si však začala písať s jedným chalanom, ktorý sa mi páčil hlavne preto, lebo latka jeho sarkastického humoru bola zosynchronizovaná s tou mojou. Zabával ma, dokázal zo mňa vylúdiť smiech a mne to na ten čas stačilo. Aby sme sa pochopili, to, že som si s ním písala neznamená, že mi niekde v zadnom mozgu zvonil svadobný jingel.

Písanie sa však prehlbovalo, až sme sa stretli. Doviedla nás k tomu číra zvedavosť. Strávili sme spolu deň, no ja som si aj napriek tomu nič nepripúšťala. Vdychovala som dobrú atmosféru. Doviezol ma domov, pokecali sme nad kávou a pobral sa preč. Na znak rozlúčenia ma pobozkal a ja som ostala stáť v nemom úžase. Hlava si išla svoje, a tak som ju rýchlo spacifikovala myšlienkou, že pokým na druhý deň nedostanem správu „dobré ráno“ som v suchu. Ona však prišla...

- - Inzercia - -