Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

JANA JURČENKO | Čo pripravila pre návštevníkov Bratislavských módnych dní?

september 04, 2020 - 21:19
Fashion udalosť roka, Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, je doslova na spadnutie. K návrhárkam, ktoré už 9. septembra predstavia publiku nové kolekcie, patrí i obľúbená JANA JURČENKO. Množstvo ocenení, pravidelná spolupráca s najväčšími návrhárskymi esami na Slovensku a vlastná módna značka Jana Jurčenko Design z nej robia (nielen) medzi celebritami uznávanú módnu autoritu.
Foto: 

My sme Janu Jurčenko oslovili a opýtali sa jej, čo si pre návštevníkov Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz pripravila.

„V rámci najnovšej kolekcie som išla do spolupráce s mobilným telefónom Motorola Razr. Práve preto tentoraz pri jednotlivých modeloch dominuje zlatá farba. Ako som už načrtla, nosná bude bielo-zlatá kombinácia. Nemôže chýbať samozrejme krajka, ale ani spojenie lesklých a matných materiálov. Koniec koncov, aj telefón môže byť štýlovým doplnkom. Pripravené mám oblečenie na párty, ale i koktejlové šaty, ktoré určite uvíta nejedna z nás. Veľmi si tiež cením spoluprácu so značkou Primadonna, ktorá bude – v rámci doplnkov, dôležitou súčasťou predvádzaných modelov. Práve čakám na dievčatá, takže sa teším na doladenie posledných detailov a dúfam, že už budúci týždeň nám bude počasie priať a módnu šou si všetci naplno užijeme."

- - Inzercia - -