Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šperkárka Denisa Čimo sa pripravuje Bratislavské módne dni by Mercedes Benz 2020

august 24, 2020 - 14:00
Šperkárka Denisa Čimo nám porozprávala o prípravách na Bratislavské módne dni by Mercedes Benz 2020 a o svojom vzťahu k móde.
Foto: 

Aký máte vzťah k móde?

Už ako malej sa mi páčilo keď som videla, keď bola rodinka pekne farebne zladená, módne oblečená. Preferujem to dodnes. Moji synovia sú takí zlatí, že stále nechávajú výber oblečenia na mňa. Chýba mi ešte dcérka, tá by mala po mne mašle vo vlasoch a každú farbu. Mašľu do vlasov som si vymyslela sama z jedného dňa na druhý ani neviem prečo, bola to taká prirodzená súčasť mojej cesty.

img-20200819-wa0018.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

Ste vždy krásne upravená a zladená do detailov. Čo sa prejavilo u vás skôr? Láska ku šperkom alebo k šatám?

Ako malá som mame pripravovala šperky, šaty, kabelku a topánky na ples alebo aj denne do roboty. Roky som  obliekala celú rodinu. Baví ma to a na farby som zaťažená. Najradšej sa obliekam do jednej farby a aj šperk robím do jedného odtieňa. Ale neodmietam aj kombinovať farby. Aj farby šiat aj šperkov majú svoj význam. Farbu šperku či šiat si vyberáme intuitívne podľa nálady a potreby.

img-20200820-wa0004.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

Na jesenných Bratislavských módnych dňoch budete predvádzať prvýkrát, na čo sa môžeme vo vašom prípade tešiť?

Bratislavské módne dni by Mercedes Benz 2020 mi prišli opäť z hviezd. Priznám sa, že som sa vybrala na jednu zimnú prehliadku, že by som na nej mohla konečne stretnúť svojho „Rómea“ no v tom mi prišiel nápad a oslovila som pani riaditeľku STAR Production Ing. Máriu Rehákovú  a dohodli sme si spoluprácu na tému LÁSKA.  No a Rómeo prišiel následne a vpadol ako puzzle do témy LÁSKA a bude súčasťou (nechajte sa prekvapiť). 

img-20200818-wa0010.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

Čo pre vás znamená účasť na BMD 2020? Akým spôsobom môže prebiehať prepojenie módy so šperkami?

Na Bratislavské módne dni by Mercedes Benz 2020 som sa pripravovala naozaj výnimočne. Téma Láska je pre mňa ako stvorené. Ďakujem! Pripravila som 2 kolekcie šperkov, ktoré som pomenovala podľa veršov z najdlhšej z najdlhšej ľúbostnej básne na svete Marína od Andreja Sládkoviča. Ku každému šperku mi moja priateľka Katarína Horváthová vo svojom salóne Katleen ušila šaty príslušnej farby k šperkom. Spolu zažiaria už 9. septembra na Hviezdoslavovom námestí a otvoria určite nové možnosti pre mňa a hlavne prinesú nové priateľstvá, na ktoré sa veľmi teším.

img-20200819-wa0000.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

https://www.facebook.com/denisa.cimo

https://www.facebook.com/mymiraclesjewelry

https://www.instagram.com/denisacimo/

https://www.mymiracles.eu/

Telefonický kontakt: 0905 / 223 540

https://www.facebook.com/photobyclaudia

https://www.facebook.com/groups/113105602061083

https://www.facebook.com/katleen.sk

www.katleen.sk

- - Inzercia - -