Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Finalistky projektu Nové tváre módnej scény sa predstavili porote

august 21, 2020 - 08:31
Hoci finále projektu Nové tváre módnej scény 2020, ktoré prinášajú Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz je až 28. októbra, tohtoročné finalistky už usilovne pracujú na súťažnej kolekcii s témou "Láska". Prvý model predstavili na stretnutí s odbornou porotou.
Foto: 

Diana Kováčiková, Lucia Lisoň Bugárová, Andrea Koreňová, Lucie Šperlová, Ema Vančová a Kristína Krajčovičová tento rok postúpili na základe výberu odbornej poroty do finále projektu Nové tváre módnej scény 2020. Tohtoročnou témou je "Láska" a tak sme boli zvedaví, ako si dizajnérky s ňou poradia.

"Je veľmi príjemné, že každá z finalistiek priniesla niečo iné - iné poňatie tejto témy. Sú talentované, každá má svoj smer a štýl a páči sa mi, že si stoja za svojimi návrhmi," zhodnotila prvé stretnutie a prezentáciu jedného modelu predsedníčka poroty Iveta Lederer . Okrem nej sa stretnutia zúčastnili obe podpredsedníčky - Simona Vachálková a Slávka Kállayová, ale i členovia poroty Andrej Taraba, Michal Bartek a Denisa Čimo. Ukážku tvorby si nenechala újsť ani organizátorka projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz Mária Reháková, ktorá prišla finalistky pozdraviť.

Šestica nádejných návrhárok má do 28. októbra 2020 čas na prípravu súťažnej kolekcie. V tento deň sa rozhodne, ktorá z nich získa nielen prestížne ocenenie, ale i množstvo zaujímavých cien.

- - Inzercia - -