Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Fantázií sa medze nekladú

august 22, 2020 - 15:00
Toto leto fičí fialová. Nielen vo farbách šiat, ale aj v účesoch. Ženy si farbia vlasy odjakživa, len toto leto sú akési odvážnejšie. V ich úpravách vlasov dominuje fialová a týka sa to nielen mladých dievčat.
Foto: 

V tomto duchu volia aj odvážnejšie oblečenie, ktoré má ladiť s účesom. A tak vás na ulici míňajú bytosti vo všetkých ohnivých farbách a nedá sa ich prehliadnuť.

Vo Švédsku len ťažko zoženiete topánku s podpätkom. Môže sa zdať, že Švédkám nezáleži na svojom výzore, opak je však pravdou. Dávajú si pozor nielen na to ako vyzerajú, chcú sa cítiť aj pohodlne. V tomto sme veľmi odlišné, keď vidíme, ako sa po slovenských metropolách promenádujú ženy na vysokých podpätkoch, niektoré až tak vytrvalo, že opätok je celkom vykrivený a ak chce dáma nosiť opätky a nemá na nové topánky, musí sa prezentovať týmto spôsobom.

Fialová ofina dnes skrášľuje každú ženu, ktorá si na sebe potrpí a chce sa vtesnať do mierky príťažlivých dám. Účesy sú na všetky spôsoby – krátke, polodlhé aj dlhé, len holé hlavy po vzore Sinnead Conor už chvalabohu nie sú v móde. Čoraz viac však vidieť zrelé ženy s polodlhým účesom, cez ktorý prečnievajú jemné šediny. Jedna takáto žena sa raz rozčesávala na kúpalisku, v ruke držala dlhý zväzok prešedivelých vlasov a systematicky sa nimi dôsledne zaoberala. Bola naozaj krásna. Celý tento obraz bol ako stvorený pre maliara, ale nebol by to chlap keby sa nepoklonil takému zjavu. Nápadníkov mala neúrekom a aj keď už mala niečo nad šesťdesiat bola nebyčajne krásna. Vo svojej polohe, v decentných plavkách a bez farby na vlasoch.

shutterstock_1146469715.jpg

Foto: 
shutterstock

Áno môžeme byť krásne v každom veku a nielen vo fialovom outfite. To platí v každom ročnom období.

 

 

- - Inzercia - -