Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zuzana Čaputová: Už druhá kritika počas niekoľkých dní. A opäť kvôli šatám!

jún 21, 2019 - 10:00
Zuzana Čaputová absolvovala včera svoju prvú zahraničnú cestu, ktorá tradične viedla do Českej republiky. Aký outfit si na túto vzácnu príležitosť zvolila?
Foto: 

Po dni plnom politických rokovaní sa Zuzana Čaputová zúčastnila na koncerte Zuzana není sama doma. Koncert pre ňu pripravili jej priaznivci, medzi organizátorov patril aj Ladislav Snopko. Ten jej zároveň zablahoželal k piatkovým narodeninám. Na koncerte vystúpili napríklad Dan Bárta, Katarzia, Dorota Nvotová či kapela Živé kvety. Čaputová svoj príhovor vysielala naživo na vlastnej facebookovej stránke.

Čaputová sa na koncerte prihovorila aj krajanom, poďakovala sa im za podporu v prezidentských voľbách. Povedala, že ju dojalo, keď videla fotky Slovákov cestujúcich do vlasti len preto, aby mohli odvoliť. "Naša krajina sa možno prebúdza. Máme šancu na zmenu k lepšiemu a chcem vás k tejto zmene prizvať," dodala na záver prezidentka.

Veľkú pozornosť ale opäť vzbudil jej outfit - smaragdovozelené šaty tesne pod kolená. Tie mnoho diskutujúcich ľudí na sociálnej sieti "zvozilo pod čiernu zem", najmä pre nelichotivú dĺžku šiat a ich krčivý materiál. Podľa podaktorých (ne)fanúšikov jej profilu na Facebooku ju dokonca, čo sa úpravy vizáže týka, tromfol i samotný Miloš Zeman. Súhlasíte s týmto názorom?

Zuzana Čaputová počas svojej prvej zahraničnej návštevy:

Úsmev jej veľmi pristane:

Zdroj foto: Agentúra SITA

- - Inzercia - -