Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Silvestra bez prípitku? Nie ste v tom sama!

december 31, 2018 - 18:00
Obľúbený herec Jim Carrey tvrdí, že život je príliš krátky na to, aby si ho zničil alkoholom a drogami. S jeho slovami súhlasí i množstvo iných, nemenej známych celebrít, ktorým veru alkohol nevonia.
Foto: 
Shutterstock

Raper Eminem

Abstinencia úspešného hudobníka má pochopiteľne logické pozadie. Odštartoval ju Eminemov návrat z protialkoholickej liečebne pred deviatimi rokmi.

Shania Twain

Populárnu Kanaďanku k abstinencii priviedol zdravý životný štýl. Speváčka dbá na to, aby každú noc spala osem hodín, okrem toho neje mäso, nefajčí a neužíva žiadne návykové látky.

Eric Clapton

Všetci poznáme jeho hit Tears In Heaven venovaný zosnulému synovi. Abstinentom je od roku 1987, keď sa úspešne vymanil zo závislosti na alkohole a tvrdých drogách.

Jennifer Lopez

Latino diva J. Lo sa alkoholu zriekla hlavne z estetických príčin. Tvrdí, že negatívne ovplyvňuje stav jej pokožky.

Kristin Davis

S pitím nadobro skončila v tridsiatke. Uvedomila si, že herecké úspechy nemusí sláviť drinkami, pretože ich k šťastiu nepotrebuje.

Kim Kardashian

Som príliš zaneprázdnená na to, aby som si mohla dovoliť ležať doma s opicou.“ Týmto výrokom sa kráľovná sociálnych sietí doslova preslávila.

A čo ďalšie hviezdy?

Dvojnásobná mamička Eva Mendes abstinuje už desať rokov, keď absolvovala protialkoholické liečenie. Kim Cattrall od konzumácie alkoholu dokonale odradí predstava migrény na druhý deň. K zarytým abstinentom patrí i herečka Jada Pinkett Smith. Spomína, že svojho času jej nerobilo problém vypiť dve fľaše vína denne a práve vtedy si priznala, že to nie je v poriadku. Krásna Natalie Portman nepotrebuje k životu iné tekutiny než čaj a jej kolegyňa Blake Lively zas ako najúčinnejší povzbudzovák vníma milovaného manžela Ryana Reynoldsa.

Jennifer Lopez - Waiting For Tonight

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -