Dnes je piatok, 21.január 2022, meniny má: Vincent
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Láskyplné fotografie novorodeniatok a rodičov, ktoré by nemali chýbať ani v jednej rodine

august 05, 2016 - 15:31
Fotografia má predovšetkým zachytávať lásku. Zatiaľ čo väčšina rodičov, nemôže prestať s fotením svojich malých ratolestí a zabúda nato, že najkrajšie by bolo odfotiť sa spolu s nimi. Zachytia tak pravú lásku, ktorá prúdi v šťastnej rodine. Z detských portrétov môžete svojim deťom neskôr povedať ako roztomilo vyzerali keď sa narodili, ale práve rodinné portréty im povedia ako veľmi sú milované.
Foto: 

Tieto okamihy lásky sú najcennejšie spomienky,  ktoré sa zachovajú navždy. Vystihujú rodičov a ich deti v chvíľach,  ktoré sú doslova nabité emóciou.

S maminkou

Puto medzi mamou a dieťaťom je neprekonateľné. Láska na celý život začína už v brušku a každý jeden okamih ju len umocňuje a ona silnie.

newborn01-mom.jpg

Foto: 
pinterest.com

S ockom

Rovnako ako matka  aj otec si dokáže  k deťom vytvoriť silné citové puto, nenahraditeľné pre obe strany.  Má potešenie a uspokojenie z úspechov svojho dieťaťa, vie mu byť oporou v neúspechoch a sklamaniach.

newborn02-dad.jpg

Foto: 
pinterest.com

So súrodencami

Len  malé deti vedia milovať tak čisto a úprimne, že ich lásku v tej chvíli neprekoná nič na svete. A láska súrodencov je obzvlášť krásna, tieto fotky sú dôkazom. 

newborn03-siblings.jpg

Foto: 
pinterest.com

Láska=Rodina 

newborn04-parents.jpg

Foto: 
pinterest.com

- - Inzercia - -